Transport

Transport

Flota 200 własnych pojazdów marki MAN oraz Mercedes pozwala nam na świadczenie usług transportowych na terenie całej Europy. Posiadamy auta o ładowności od 1,5t do 25ton. W tym kilkadziesiąt specjalistycznych zestawów do przewozu mebli, naczepy typu Mega czy naczepy typu Joloda do przewozu papieru. Część naczep przystosowana jest do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR).

 

Naczepy posiadają certyfikaty XL multilock. Ciężarówki spełniaja normy emisji spalin EURO5/EURO6. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system monitoringu GPS dzięki czemu możemy  śledzić i przekazywać informacje o położeniu i czasie dostatawy naszym klientom 24h/dobę.

Kluczowym elementem naszej firmy są doświadczeni kierowcy ściśle współpracujący ze spedytorami,dzięki czemu klient ma pewność że powierzony nam ładunek jest w bezpiecznych rękach i dotrze na czas.

W razie ewentulnych kłopotów możemy szybko reagować aby rozwiązać trudną sytuację.

Posiadamy własny stacjonarny jak i mobilny serwis aut ciężarowych, dzięki któremu jesteśmy w stanie usunąć każdą awarię, niezależnie gdzie ona nastąpi, w szybkim czasie, tak aby towar dodarł do klienta jak najszybciej to możliwe.

Posiadamy także własną stację paliw oraz myjnię aut cieżarowych.

Posiadamy wszelkie konieczne zezwolenia licencje oraz ubezpieczenia łącznie z kabotażem.


Poprzednie     1 2     Następne
Nasi partnerzy
Nasi partnerzy
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Trans Logistyka Realizacja: Dpl Agency - Agencja Interaktywna