O nas

O nas

"zawsze na czas"

Trans Logistyka s.p. z o.o. sp. k. jest rodzinną firmą z tradycjami, jest także członkiem grupy TL do której należą: ML Trans Logistyka JC oraz TL Logistik GMBH. Od 1997 roku specjalizujemy sie w usługach logistycznych, spedycji oraz transporcie towarów na terenie całej Europy. Dbałość o jakość naszych usług zaowocowała zaufaniem wielu kontrahentów w całej Europie.

 

Od początku nieprzerwanie rozwijamy się, aby dostarczyć usługi na najwyższym poziomie. Od 2007 roku siedziba firmy mieści się w Słubicko-Kostrzyńskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Słubicach.?

Zostaliśmy jednym z czołowych pracodawców na terenie powiatu słubickiego, gwarantując pewność i stabilność zatrudnienia. Wielu pracowników jest z nami od początku istnienia firmy

.

Obecnie zatrudniamy 400 wykwalifikowanych pracowników oraz posiadamy flotę 200 własnych pojazdów o ładowności do 25ton, w tym kilkadziesiąt naczep typu Joloda dostosowanych do przewozu papieru, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjać niemal każdy ładunek w Europie.

Posiadamy własny serwis i myjnię samochodów ciężarowych, stację paliw oraz magazyny o łącznej powierzchnii 4000m2.


Poprzednie     1 2     Następne
Nasi partnerzy
Nasi partnerzy
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Trans Logistyka Realizacja: Dpl Agency - Agencja Interaktywna